یکشنبه ۲۲ فروردین ۰۰

ترجمه مقاله در سایت‌های آنلاین

مقالات و مباحث آموزشی در زبان های مختلف به ویژه زبان انگلیسی منتشر می گردد و تا زمانی که ترجمه مقاله انجام نگیرد نمی توان از محتوای درج شده از آن استفاده نمود. پایگاه های داده معتبر اغلب دایرکتوری از مقالات معتبر در زمینه های متعددی را در خود جمع نموده اند. دانشجویان به منظور انجام پایان نامه خود و نیز پروژه ها نیاز به مراجعه به این پایگاه های داده را خواهند داشت و ترجمه مقاله و سایت هایی که در این زمینه فعالیت می نمایند نقش پررنگ خود را نشان خواهند داد که به صورت آنلاین امکان ارسال مقاله و ترجمه آن به زبان مورد نظر آنها و نیز کیفیت لازمه را فراهم می آورد.

ترجمه آنلاین مقاله

امروزه سایت های آنلاین بسیاری در زمینه ترجمه مقاله موجب می باشدکه به صورت آنلاین می توانید مقاله خود را ارسال نمایید و به زبان دلخواه ترجمه نمایید. کیفیت ترجمه مقاله برای افراد مهم تلقی می شود زیرا برخی مقالات به منظور ارائه و انتشار در ژورنال های داخلی و خارجی انجام می شود و بدین واسط نیازمند پیاده سازی کیفیت بالا برای ترجمه مقاله خواهید بود. برای انتشار مقاله در ژورنال های خارجی و نیز مقاله isi نیازمند کیفیت بالا برای مقالات خواهید بود. البته داشتن دانش و اطلاعاتی در زبان انگلیسی می تواند این فرصت را برای شما ایجاد نماید که ترجمه مقاله را خود انجام دهید و یا گوگل ترنسلیت نیز می تواند در ترجمه لغات و نیز جملات کوتاه به شما کمک نماید اما در جملات طولانی و پاراگراف ها نمی تواند کمکی به شما نماید. ترجمه مقاله در دیگر زبان ها مانند ایتالیایی ، عربی ، فرانسوی ، چینی ، ژاپنی و غیره نیز اغلب در شرایط خاص پیش می آید. در واقع بیشترین کاربرد در ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی و بالعکس از انگلیسی به فارسی خواهد بود.

طراحی سایت به منظور ترجمه

اگر می خواهید طراحی سایت را به منظور ترجمه مقاله ایجاد کنید باید مواردی همچون طراحی لوگو و همچنین سئو سایت را در نظر داشته باشید. سئو سایت در واقع پیاده سازی المان هایی است که به واسط آن ترافیک را از موتورهای جستجو به سمت سایت ها هدایت نمایید. برای مثال اگر کلمه کلیدی شما قالب وردپرس فارسی ، تور لحظه آخری ، دوربین مدار بسته، مشاوره تحصیلی ، انتخاب رشته کنکور، بیل مکانیکی ، کامیون ، کامیونت باشد در این صورت می توانید بخش عظیمی از ترافیک را به واسط اصول سئو و بهینه سازی سایت به سمت سایت خود هدایت نمایید. سایت های ترجمه نیز می توانند ترافیک و نیز مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب نمایند و سودآوری بالایی را برای خود داشته باشد. دسته بندی های مختلفی را در رشته های متعددی وجود دارد که نیاز به تخصص و تبحر در آن رشته و دانش لازم می باشد. رشته های مهندسی ، حسابداری ، مدیریت ، تجربی هر کدام اصطلاحات تخصصی خود را دارد که بدون داشتن دانش و اطلاعات در این خصوص نمی توانید ترجمه با کیفیتی را ارائه نمایید. ممکن است یک کلمه در یک رشته معنای خاص داشته باشد که به صورت عمومی و عام معنای دیگری دارد. ترجمه به عنوان دانش و حرفه خاص تلقی می گردد که با نکات آموزشی همراه می باشد. علاوه بر کیفیت، سرعت و زمانی که برای ترجمه مقاله در نظر می گیرید نیز مهم است. اگر می خواهید در مدت زمان کوتاه تری ترجمه را به انجام رسانید (ترجمه فوری) و در واقع می بایست در مدت زمان تعیین شده ای مقاله ترجمه شده را ارائه نمایید پس باید زمان را در نظر داشته باشید. مهلت تعیین شده را در نظر بگیرید و برای این امر اقدام نمایید. سرعت ترجمه مقاله در شرایطی که می خواهید پروژه و یا پایان نامه را ارائه می نماید بسیار مهم تلقی می شود و از این رو باید در زمان ترجمه مقاله در این خصوص تصمیم گیری نمایید. اصطلاحات در دایرکتوری های مختلف و رشته های مختلف معانی متفاوتی دارد و باید دانش و تبحری در آن داشته باشید تا ترجمه مقاله را با کیفیت عالی ارائه نمایید. ترجمه از جمله کسب وکاری است که بازار خود را در کشورهای مختلف دارد و این امر در کشورهایی که در زبان انگلیسی نیستند نمود بیشتری پیدا می کند زیرا که به منظور دستیابی به پایگاه داده و منابع علمی مهم می بایست تسلط بر ترجمه داشته باشید تا با به روزترین مباحث علمی مواجه شوید.

منبع: ایلنا

Link: http://tarjomegostar.com/news/ترجمه-مقاله-در-سایت‌های-آنلاین-1.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* ترجمه گستر هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!