شنبه ۲۵ اردیبهشت ۰۰

راه اندازی وب سایت ترجمه گستر

سایت ترجمه تخصصی tarjomegostar.com با هدف ارائه خدمات تخصصی ترجمه متون مختلف شامل مقاله، کتاب، پایان نامه، سایت و غیره جهت رفاه حال شما عزیزان راه اندازی شده است.

در این سایت که مجهز به سامانه مدیریت سفارشات ترجمه است، تمامی فرآیند ترجمه شامل تاریخچه سفارشات، ارسال فایل، صدور پیشفاکتور، پرداخت صورت حساب، ارسال متن برای مترجم، دریافت ترجمه و پشتیبانی بصورت 24 ساعته و آنلاین انجام می شود.

کاربران ابتدا پس از ثبت نام وارد پنل کاربری خود شده و اقدام به سفارش ترجمه می نمایند. پیش فاکتور در کمترین زمان ممکن صادر شده و از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می شود. در صورت پرداخت قسط اول هزینه ترجمه، متن فوراً به مترجم مربوطه واگذار می شود و در تاریخ و ساعت مقرر جهت پرداخت قسط دوم و دریافت فایل ترجمه بصورت تایپ شده اطلاع داده می شود.

هدف اصلی از راه اندازی سایت ترجمه گستر، پیگیری و مدیریت آسان سفارشات و عملکرد مترجمین و پشتیبانی از مشتریان عزیز بوده است. لطفاً با نظرات و انتقادات سازنده خود ما را در خدمت رسانی بهتر یاری فرمایید.

باتشکر
گروه ترجمه گستر

Link: http://tarjomegostar.com/news/راه-اندازی-وب-سایت-ترجمه-گستر7.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* ترجمه گستر هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!