سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

ترجمه مقاله ISI

ترجمه مقالات ISI یکی از اصلی ترین خدماتی است که در سایت ترجمه گستر ارائه می شود. علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی نیز جهت ارائه مقاله ISI توسط مترجمین با تجربه و مسلط بر نگارش مقاله ISI طبق استانداردها و الزامات این حوزه انجام می شود.

 • ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی جهت ارائه مقاله  ISI

تمامی مترجمین سایت ترجمه گستر که مقالات ISI فارسی به انگلیسی ترجمه می کنند سابقه نگارش مقاله ISI داشته و قادرند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی زمینه مورد نظر را به بهترین نحو ترجمه کنند. ترجمه مقاله تخصصی ISI از یک هفته ضمانت ویرایش و اصلاح طبق نظر مشتری برخوردار است (ترجمه ویژه).

ثبت سفارش ترجمه مقاله ISI

سفارش از طریق تلگرام

سفارش ترجمه از طریق تلگرام

سفارش ترجمه از طریق واتسپواتساپ: 09125935495

 

در این مرکز خدمات ترجمه مقاله ارزان و با قیمت مناسب ارائه می شود. ترجمه دانشجویی مقاله، پایان نامه و سایر متون جزو اصلی ترین خدمات در سایت ترجمه گستر است. بمنظور اطلاع از قیمت ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی ISI یا انگلیسی به فارسی درگرایش های مختلف تخصصی لطفا به صفحه قیمت خدمات ترجمه تخصصی مراجعه فرمایید.

همچنین امکان دانلود مقالات ترجمه شده فارسی بصورت فایل Word بهمراه مقاله انگلیسی رایگان نیز فراهم شده است.

مراحل ترجمه تخصصی مقاله  ISI

 1. ابتدا مقاله فارسی باتوجه به زمینه تخصصی و زمان تحویل به مناسب ترین مترجم ارجاع داده می شود.

 2. مترجم ضمن نگارش مقاله طبق استاندارد های مقالات  ISI، مفاهیم و اصطلاحات تخصصی متن را به بهترین نحو ممکن از فارسی به انگلیسی ترجمه می کند.

 3. درصورتی که هرگونه ایراد یا ابهامی در متن فارسی مقاله مشاهده شود، آن قسمت بصورت هایلایت بهمراه هرگونه اصلاحات پیشنهادی در متن ترجمه مشخص می شود.

 4. در نهایت ترجمه مقاله مورد بازبینی قرار گرفته و علاوه بر رفع اشکالات تایپی احتمالی، از نظر تخصصی نیز مورد ویرایش قرار می گیرد.

 5. تمامی ترجمه های تخصصی فارسی به انگلیسی ویژه دارای یک هفته ضمانت هستند تا در صورت نیاز طبق نظر مشتری مورد ویرایش قرار گیرند.

 • لزوم ترجمه مقاله ISI توسط مترجم دانش آموخته در رشته تخصصی مورد نظر

باتوجه به تنوع و گستره وسیع رشته ها و گرایش های تخصصی، امروزه ترجمه مقاله ISI می بایست حتماً توسط مترجم مسلط بر حوزه تخصصی مقاله انجام شود. اصطلاحات تخصصی در گرایش های مختلف دارای معانی متفاوتی هستند. بعنوان مثال فردی که دانش آموخته رشته مترجمی زبان است نمی تواند مفاهیم و اصطلاحات رشته های فنی مهندسی یا پزشکی را بطور دقیق و صحیح ترجمه کند. مثلاً کلمه dislocation را در نظر بگیرید. این عبارت در پزشکی و علم مواد دو معنی کاملا متفاوت دارد. در علم پزشکی dislocation به معنی "در رفتگی" است در حالیکه در علم مواد این کلمه "نابجایی" ترجمه می شود. این دو مفهوم مجزا هریک در حوزه تخصصی پزشکی و مواد جزو اصطلاحات و مفاهیم اساسی هستند که ممکن است یک مترجم عمومی از درک آن عاجز باشد. بنابراین اگر ترجمه مقاله ISI توسط دانش آموخته زمینه تخصصی مورد نظر انجام نشود نتیجه حاصله ممکن است فاجعه بار باشد!

 

مزایای سفارش ترجمه مقاله ISI فارسی به انگلیسی در ترجمه گستر

 • ترجمه مقاله توسط دانش آموخته رشته مورد نظر مسلط بر نگارش مقاله IS

 • بازبینی و ویرایش تخصصی تمامی سفارشات ترجمه مقاله از نوع ویژه

 • نگارش مقاله ISI بر اساس استانداردهای موجود و طبق نظر مشتری

 • یک هفته ضمانت ویرایش و اصلاح ترجمه مقاله

 • امکان سفارش ترجمه تخصصی مقاله بصورت ترجمه فوری و نیمه فوری

 • امکان درج لغات تخصصی مقاله در دیکشنری شخصی جهت ارجاع به مترجم

 • امکان سفارش نمونه ترجمه رایگان پیش از شروع فرآیند ترجمه

شما عزیزان کافیست ترجمه مقاله مورد نظر را به سایت ترجمه گستر بسپارید و فقط در موعد مقرر منتظر دریافت فایل ترجمه تخصصی مقاله بصورت تایپ شده در Word باشید. مقالات ISI به بهترین نحو ترجمه می شوند و رضایت اساتید دانشگاهی در زمینه ها و رشته های مختلف دانشگاهی گویای این مطلب است. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالای ترجمه های تخصصی در این مرکز، بیشتر مشتریان ما را قشر فرهیخته دانشگاهیان بویژه دانشجویان عزیز تشکیل می دهند. بمنظور سهولت کار، تمامی مراحل از سفارش ترجمه مقاله تخصصی تا دریافت فایل ترجمه بصورت غیرحضوری و آنلاین انجام می شود. لطفاً با نظرات و انتقادات سازنده خود مارا در ارائه هرچه بهتر خدمات ترجمه تخصصی یاری نمایید.

باتشکر فراوان

مرکز ترجمه گستر

ثبت سفارش ترجمه مقاله ISI

Link: http://tarjomegostar.com/page/ترجمه-مقاله-ISI-26.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

ثبت سفارش ترجمه