سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی

فروشگاه مقالات انگلیسی ترجمه شده به منظور دسترسی شما عزیزان به مقالات معتبر انگلیسی به همراه ترجمه تخصصی فارسی راه اندازی شده است. ترجمه مقاله بصورت فایل Word و مقاله انگلیسی رایگان بصورت فایل pdf قابل دانلود است.

با توجه به این که مالکیت معنوی سفارشات متعلق به صاحبان آن ها می باشد، لذا قرار دادن فایل ها در فروشگاه نیازمند اجازه صاحبان مقالات می باشد. در زمان ثبت سفارش ترجمه، این اجازه از مشتریان گرفته می شود تا در صورت رضایت آن ها، فایل های ترجمه جهت فروش در فروشگاه آنلاین قرار گیرند.

دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه تخصصی فارسی

دانلود مقاله ISI رایگان با ترجمه فارسی

قوانین و شرایط فروشگاه اینترنتی مقاله:

1- تنها ترجمه مقاله های انگلیسی به فارسی در سایت قرار می گیرند و ترجمه های فارسی به انگلیسی به هیچ وجه در سایت قرار نخواهند گرفت.

2- مقالاتی که به صورت کامل ترجمه شده اند در فروشگاه قرار می گیرند. به طور مثال مقاله هایی که تنها بخشی از آن ها ترجمه شده باشد به هیچ عنوان در فروشگاه قرار نخواهند گرفت.

3- مقالاتی که از دیتابیس های معتبر مانند ساینس دایرکت، وایلی، اشپرینگر لینک، و ... هستند در فروشگاه قرار می گیرند.

4- ترجمه مقالاتی که فایل اصلی آن ها به صورت پی دی اف می باشد در فروشگاه قرار می گیرند و فایل هایی با فرمت وُرد، پاورپوینت، عکس و غیره در فروشگاه منتشر نمی شوند.

5- 40 درصد از مبلغ فروش ترجمه مقاله به صاحب آن مقاله تعلق می گیرد. بدین صورت که پس از هر بار خرید مقاله توسط مشتری، به صورت خودکار 40 درصد از مبلغ فروش به حساب کاربر واریز می گردد. درآمد حاصل از فروش در قسمت گزارش مالی فروشگاه قابل مشاهده است. کاربران می توانند در هر زمان درخواست تسویه حساب دهند تا ظرف 24 ساعت تسویه حساب انجام پذیرد. حداقل مبلغ تسویه 10000 تومان می باشد.

6- ترجمه مقالات حداقل پس از گذشت 3 ماه از زمان تحویل در فروشگاه قرار داده خواهند شد تا صاحب اصلی مقاله نگرانی از این بابت نداشته باشد.

دانلود مقالات انگلیسی با ترجمه تخصصی فارسی

 

Link: http://tarjomegostar.com/page/دانلود-مقالات-انگلیسی-با-ترجمه-فارسی-69.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

ثبت سفارش ترجمه