یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

سؤالات متداول

پاسخ: در صورتی که زمانی غیر از زمان های درج شده در پیش فاکتور مدنظر شماست، می توانید از قسمت تماس با پشتیبانی موجود در پنل کاربری خود زمان مورد نظر را اطلاع دهید تا در صورت امکان زمان تحویل ترجمه تخصصی طبق درخواست شما تغییر یابد.

پاسخ : تعداد کاراکترهای گذرواژه باید 6 کاراکتر یا بیشتر باشد.

پاسخ: این مشکل ممکن است به دلیل تنظیمات مرورگر شما باشد. از مرورگر دیگری استفاده کنید.

پاسخ: تعداد صفحات متن بر اساس تعداد کلمات محاسبه شده و هر 250 کلمه معادل یک صفحه در نظر گرفته می شود.

پاسخ: لطفا از خاموش بودن کلید Caps Lock سیستم خود و فارسی یا انگلیسی بودن زبان آن مطمئن شوید. همچنین در صورتی که گذرواژه در سیستم شما ذخیره شده، پیشنهاد می شود که مجددا آن را تایپ نمایید. در صورت حل نشدن مشکل از گزینه فراموشی گذرواژه استفاده کنید و گذرواژه جدید ارسال شده به ایمیل خود را تایپ نمایید.

پاسخ : فیلد ستاره سبز مربوط به قسمت آپلود فایل می باشد. علت مواجهه با این خطا یکی از موارد زیر است: 1- ممکن است نام فایل فارسی باشد، در این صورت نام فایل را به انگلیسی یا بصورت عدد وارد کنید. 2- احتمال دارد مرورگر شما مناسب نباشد، از مرورگر دیگری ترجیحاً فایرفاکس استفاده کنید.  3- ممکن است پسوند فایل شما توسط سایت پشتیبانی نشود. در این صورت فایل خود را به صورت زیپ شده (با پسوند zip یا rar) ارسال کنید.

پاسخ:  حداکثر حجم فایل جهت بارگذاری حدودا 64 مگابایت است، پیشنهاد می شود فایل خود را در یکی از سایت های آپلود رایگان، آپلود نمایید و سپس لینک دانلود را درون یک فایل word  قرار داده و فایل word را از طریق پنل ثبت سفارش آپلود کنید.

پاسخ:  می توانید در زمان ثبت سفارش ترجمه تخصصی، در قسمت توضیحات بخش مورد نظر را مشخص کنید (دقت کنید شماره صفحات داخل متن ممکن است با صفحات نرم افزار مغایرت داشته باشد). بهتر است بکمک نرم افزار های ویرایش متن، بخش مورد نظر را جدا کنید و فقط همان بخش را آپلود نمایید.

پاسخ:  تمامی سفارشات ترجمه دارای 48 ساعت تا یک هفته ضمانت هستند. لطفاً در اسرع وقت از طریق پنل پشتیبانی اطلاع دهید تا جهت اصلاح و ویرایش ترجمه بصورت تخصصی اقدام شود.

پاسخ : در صورت رضایت از کیفیت ترجمه سفارش قبلی می توانید در زمان ثبت سفارشات جدید، کد مترجم مربوطه را در قسمت کد ارجاع درج کنید. پس از پرداخت، سفارش شما به وی ارجاع خواهد شد. اگر زمان تحویل دیرتر از نظر شما مشکلی ندارد بهتر است در قسمت توضیحات قید کنید، چرا که در صورت عدم پذیرش مترجم مربوطه، سفارش شما به مترجم دیگری در سطح ایشان ارجاع خواهد شد.

پاسخ: شما می توانید مقالات خود را در یک فولدر قرار داده و فولدر را zip نموده و در سایت آپلود کنید. اما در صورتی که محدودیت زمان دارید بهتر است هر فایل را در یک سفارش جداگانه ثبت کنید تا در زمان کمتری ترجمه شود.

پاسخ: فرمول ها در حالت عادی تایپ نمی شوند ولی به صورت عکس در متن قرار می گیرند. درصورت نیاز به تایپ فرمول می بایست در قسمت توضیحات به مترجم قید کنید تا هزینه تایپ فرمول نیز محاسبه شود.

پاسخ: تمامی سفارشات ترجمه تخصصی به صورت تایپ شده در نرم افزار word قرار داده می شوند.

پاسخ: این مشکل از طرف درگاه اینترنتی بانک مورد نظر بوده و تراکنش انجام شده ناموفق می باشد. در اکثر موارد طی 48 تا 72 ساعت مبلغ به حساب شما برگشت داده می شود. در این حالت شما می توانید مجددا عملیات پرداخت را انجام دهید و در صورت عدم بازگشت مبلغ، از طریق گزینه تماس با پشتیبانی واقع در پنل کاربری، شماره سفارش، مبلغ واریزی و ساعت و تاریخ پرداخت را قید کنید تا حساب ها بررسی گردد.

پاسخ: آزمون آنلاین مترجمی فعلاً غیر فعال بوده و در زمان ثبت نام هیچ آزمونی اخذ نخواهد شد. آزمون از طریق ایمیل برای شما ارسال شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

Link: http://tarjomegostar.com/page/سؤالات-متداول-41.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!

ثبت سفارش ترجمه