یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

مقاله #67

#67 کد مقاله زمینه: کامپیوتر
عنوان انگلیسی:
Innovation Culture and Strategic Human Resource Management in Public and Private Sector within The Framework Of Employee Ownership
تعداد صفحات انگلیسی:
8 صفحه
عنوان فارسی:
فرهنگ نوآوری و مدیریت استراتژیک منبع انسانی در بخش دولتی و خصوصی، در چارچوب مالکیت کارمند
تعداد صفحات فارسی:
10 صفحه
نوع فایل:
ترجمه word و pdf انگلیسی
قیمت فروش:
100,000 ريال
چکیده فارسی:
مقاله انگلیسی کامپیوتر با ترجمه فارسی
چکیده
فرهنگ نوآوری شرح دهنده‌ی اکوسیستم جدیدی در حوزه‌های کسب‌وکار و فلسفه تولید می‌باشد. تفاوت میان کشورها و منطقه‌ها در مقوله‌های مدیریت، علوم، مهندسی و کیفیت نیروی کار، فاکتورهایی هستند که شرح دهنده‌ی دینامیک‌های پیچیدگی در قرن 21 می‌باشند. بنابراین افزایش توان رقابتی بین‌المللی شرکت‌های محلی در چارچوب سیاست‌های توسعه منطقه‌ای، رشد  فرآیند کارآفرینی و ظرفیت نوآوری در منطقه محلی، در قرن اخیر از اهمیت بالایی برخوردارند. در این  فرآیند، مدیریت استراتژیک منبع انسانی، عملکردی حیاتی و مهم برای شرکت‌ها می‌باشد. ابزاری جهت در نظر گرفتن این فعالیت‌ها به عنوان تعدیل‌کننده محیط و رشد، مورد نیاز می‌باشند. در این بررسی، آثار SHRM، با نقش‌های تعدیل گر فرهنگ کست و مالکیت کارمند مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این پژوهش ارائه‌دهنده‌ی چارچوبی برای بررسی رضایت شغلی می‌باشد (از طریق مالکیت کارمند و با توجه به یافته‌های حاصل از پیشرفت‌های اخیر در فرهنگ نوآوری). هدف این بررسی، شناسایی آثار واسطه‌گرانه ی فرهنگ کشت بر رضایت شغلی میان مدیریت استراتژیک منبع انسانی و مالکیت کارمند می‌باشد. جهت بررسی و ترسیم فضا، از پرسشنامه استفاده کردیم. 479 پرسشنامه‌ی کپی شده را از منطقه مارمارا گردآوری کردیم. در بخش خصوصی، SHRM اثربخشی مستقیمی بر رفتارهای کارمند داشت. یافته‌ها نشان می‌دهند که مالکیت کارمند، فاکتور روان‌شناختی مهمی است که گامی را میان فاکتورهای سازمانی و رضایت شغلی پی‌ریزی می‌کند.
نسخه انگلیسی:
قیمت فروش:
100,000 ريال
پرداخت اینترنتی و دریافت

زمینه مورد نظر:

new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!