یکشنبه ۰۴ تیر ۹۶

ترجمه ارزان دانشجویی

ترجمه ارزان دانشجویی مقاله، پایان نامه، کتاب، چکیده و غیره بیشترین حجم سفارشات را به خود اختصاص داده است. ترجمه دانشجویی با توجه به قیمت ارزان و تحویل فوری و کیفیت بالا در ترجمه گستر، مورد توجه دانشجویان عزیز قرار گرفته و تمام تلاش ما بر این است تا رضایت این قشر فعال و پویای جامعه را برآورده سازیم. ترجمه فوری ارزان نیز جزو خدماتی است که بویژه جهت ترجمه مقاله تخصصی به دانشجویان گرامی ارائه می شود.
 
ارزان بودن دلیل بر بی کیفیت بودن ترجمه نیست. ضمن اینکه برخی از دانشجویان صرفا به منظور فهم مطلب جهت ارائه در کلاس یا سمینار اقدام به سفارش ترجمه تخصصی می کنند و می توانند سفارش ترجمه عادی داشته باشند که هم قیمت مناسبی دارد و هم از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

سفارش ترجمه تخصصی

 
* بمنظور اطلاع از قیمت خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی درگرایش های مختلف تخصصی لطفا به صفحه هزینه ترجمه تخصصی مراجعه فرمایید

ترجمه دانشجویی ارزان متون مختلف در دو کیفیت تخصصی و تخصصی ویژه با سه سرعت عادی، نیمه فوری و فوری در این مرکز انجام می شود:

ترجمه مقاله

ترجمه پایان نامه

ترجمه کتاب

- ترجمه پاورپوینت

دانشجویان محترم می توانند با مراجعه به فروشگاه مقالات ترجمه شده اقدام به دانلود مقاله انگلیسی ISI با ترجمه تخصصی فارسی آماده در رشته و گرایش مورد نظر خود با ارزان ترین قیمت نمایند.
 

راه های برخورداری از تخفیف و کسب درآمد:

شما دانشجوی عزیز با ارسال دعوتنامه به 30 نفر از دوستان خود می توانید از کوپن تخفیف دائمی در سفارشات ترجمه تخصصی بهره مند شوید.

علاوه بر این امکان همکاری به عنوان معرف در سامانه وجود دارد. در این روش می توانید لینک معرفی ترجمه گستر را در وبسایت یا وبلاگ خود اضافه کنید تا هر فردی که با کلیک روی این لینک اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی نمود، 5 درصد از کل مبلغ سفارش وی به حساب شما واریز گردد.

همچنین یک کد اختصاصی به عنوان معرف برای شما درنظر گرفته می شود و هر فردی که هنگام ثبت نام در سامانه کد شما را بعنوان معرف وارد کند زیرمجموعه شما محسوب شده و 5 درصد از مبلغ تمامی سفارشات ترجمه تخصصی وی بحساب شما واریز می گردد.

Link: http://tarjomegostar.com/page/ترجمه-ارزان-دانشجویی-49.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید

به این صفحه امتیاز دهید :

new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!