چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۹۶

ترجمه مقاله ISI

ترجمه مقاله  ISI یکی از اصلی ترین خدماتی است که در ترجمه گستر ارائه می شود. علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات، ترجمه فارسی به انگلیسی نیز جهت ارائه مقاله ISI بصورت تخصصی توسط مترجمین با تجربه و مسلط بر نگارش مقالات ISI طبق استانداردها و الزامات این حوزه انجام می شود.

 • ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی جهت ارائه مقاله  ISI

تمامی مترجمین ترجمه گستر که مقالات ISI فارسی به انگلیسی ترجمه می کنند سابقه نگارش مقاله ISI داشته و قادرند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی زمینه مورد نظر را به بهترین نحو ترجمه کنند. ترجمه مقاله ISI از 72 ساعت ضمانت ویرایش و اصلاح طبق نظر مشتری برخوردار است (ترجمه ویژه).

ثبت سفارش ترجمه مقاله ISI

بمنظور اطلاع از قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی درگرایش های مختلف تخصصی لطفا به صفحه قیمت خدمات ترجمه تخصصی مراجعه فرمایید

مراحل ترجمه تخصصی مقاله  ISI

 1. ابتدا مقاله فارسی باتوجه به زمینه تخصصی و زمان تحویل به مناسب ترین مترجم ارجاع داده می شود.

 2. مترجم ضمن نگارش مقاله طبق استاندارد های مقالات  ISI، مفاهیم و اصطلاحات تخصصی متن را به بهترین نحو ممکن از فارسی به انگلیسی ترجمه می کند.

 3. درصورتی که هرگونه ایراد یا ابهامی در متن فارسی مقاله مشاهده شود، آن قسمت بصورت هایلایت بهمراه هرگونه اصلاحات پیشنهادی در متن ترجمه مشخص می شود.

 4. در نهایت ترجمه مقاله مورد بازبینی قرار گرفته و علاوه بر رفع اشکالات تایپی احتمالی، از نظر تخصصی نیز مورد ویرایش قرار می گیرد.

 5. تمامی ترجمه های تخصصی فارسی به انگلیسی ویژه دارای یک هفته ضمانت هستند تا در صورت نیاز طبق نظر مشتری مورد ویرایش قرار گیرند.

 • لزوم ترجمه مقاله ISI توسط مترجم دانش آموخته در رشته تخصصی مورد نظر

باتوجه به تنوع و گستره وسیع رشته ها و گرایش های تخصصی، امروزه ترجمه مقاله ISI می بایست حتماً توسط مترجم مسلط بر حوزه تخصصی مقاله انجام شود. اصطلاحات تخصصی در گرایش های مختلف دارای معانی متفاوتی هستند. بعنوان مثال فردی که دانش آموخته رشته مترجمی زبان است نمی تواند مفاهیم و اصطلاحات رشته های فنی مهندسی یا پزشکی را بطور دقیق و صحیح ترجمه کند. مثلاً کلمه dislocation را در نظر بگیرید. این عبارت در پزشکی و علم مواد دو معنی کاملا متفاوت دارد. در علم پزشکی dislocation به معنی "در رفتگی" است در حالیکه در علم مواد این کلمه "نابجایی" ترجمه می شود. این دو مفهوم مجزا هریک در حوزه تخصصی پزشکی و مواد جزو اصطلاحات و مفاهیم اساسی هستند که ممکن است یک مترجم عمومی از درک آن عاجز باشد. بنابراین اگر ترجمه مقاله ISI توسط دانش آموخته زمینه تخصصی مورد نظر انجام نشود نتیجه حاصله ممکن است فاجعه بار باشد!

 

مزایای سفارش ترجمه مقاله ISI فارسی به انگلیسی در ترجمه گستر

 • ترجمه مقاله توسط دانش آموخته رشته مورد نظر مسلط بر نگارش مقاله IS

 • بازبینی و ویرایش تخصصی تمامی سفارشات ترجمه از نوع ویژه

 • نگارش مقاله ISI بر اساس استانداردهای موجود و طبق نظر مشتری

 • یک هفته ضمانت ویرایش و اصلاح ترجمه مقاله

 • امکان سفارش ترجمه تخصصی بصورت فوری و نیمه فوری

 • امکان درج لغات تخصصی در دیکشنری شخصی جهت ارجاع به مترجم

شما عزیزان کافیست ترجمه مقاله مورد نظر را به ترجمه گستر بسپارید و فقط در موعد مقرر منتظر دریافت فایل ترجمه تخصصی مقاله بصورت تایپ شده در Word باشید. مقالات ISI به بهترین نحو ترجمه می شوند و رضایت اساتید دانشگاهی در زمینه ها و رشته های مختلف دانشگاهی گویای این مطلب است. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالای ترجمه های تخصصی در این مرکز، بیشتر مشتریان ما را قشر فرهیخته دانشگاهیان بویژه دانشجویان عزیز تشکیل می دهند. بمنظور سهولت کار، تمامی مراحل از سفارش ترجمه تخصصی تا دریافت فایل ترجمه مقاله بصورت غیرحضوری و آنلاین انجام می شود. لطفاً با نظرات و انتقادات سازنده خود مارا در ارائه هرچه بهتر خدمات ترجمه تخصصی یاری نمایید.

باتشکر فراوان

مرکز ترجمه گستر

ثبت سفارش ترجمه مقاله ISI

Link: http://tarjomegostar.com/page/ترجمه-مقاله-ISI-26.html

ارتباط با ما سریع

کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید

به این صفحه امتیاز دهید :

new order new order
ورود به سیستم
- فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :

خبری شد خبرتان خواهیم کرد!